09.12.2017 5138

Волонтерський рух серед студентської молоді університету

В Україні стрімко розвивається волонтерський рух. Студентство є його найчисельнішою групою та одним з потужних ресурсів волонтерської діяльності. Участь у волонтерському русі сприяє професійному становленню та самореалізації студентів, формує певні життєві позиції, дає можливість реалізувати себе в служінні суспільству. Студенти факультету агрономії Уманського НУС  також здійснюють цю доброчинну роботу. Вони з особливим теплом допомагають й згадують про тих, кому доводиться і зараз боронити кордони нашої країни, про наших героїв АТО.

Так,студенти факультету тісно співпрацюють з волонтерським центром «До Перемоги». Неодноразово вони його відвідували та підтримували.

У волонтерському центрі «До перемоги»

Тож дізнавшись про відправку допомоги в зону бойових дій, студенти зібрали більше 3000 тис. грн на які придбали фрукти, солодощі, печиво, ліки, аби напередодні Дня святого Миколая наші воїни відчули тепло і турботу. Також студенти 14 -ас групи передали плакат-листівку солдатам, а Анжеліка Кищук написала вірш.

Волонтерський рух серед студентської молоді університету

Напередодні Дня Збройних Сил України куратором 13 -аг групою Іриною Рассадіною та  радою студентського самоврядування була проведена зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО Юрієм Рижаком і Володимиром Врадієм.

Волонтерський рух серед студентської молоді університету

Син Юрія Володимировича  – Володимир Рижак був на передовій у складі батальйону «Шахтарськ» та брав участь у ліквідації диверсійної групи терористів у місті Докучаєвську. Володимир загинув 2 серпня 2014 року в бою, захищаючи товариша. Його посмертно було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. А сам Юрій Володимирович після загибелі сина записався добровольцем у Національну гвардію.

Волонтерський рух серед студентської молоді університету

Студенти були вражені розповіддю наших героїв, їх мужністю, вмінням долати труднощі й біль утрат та все ж цінувати кожну хвилину життя і при цьому зберегти віру в краще майбутнє.

Тож ще раз щиро бажаємо нашим воїнам міцного здоров’я, мужності, родинного затишку, мирного неба та спокою на рідній землі. Ми вами пишаємось!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії