08.05.2015 4928

Візит до ветерана

6 травня рада студентського самоврядування факультету менеджменту разом зі студентами 1 та 2 курсів відвідали ветерана Потапчук Емілію Кузьмівну, яка раніше працювала в нашому вузі.

Студенти з радістю допомогли Емілії Кузьмівні по господарству: принесли води, позамітали та порадували цю прекрасну жінку невеличким пакуночком з крупами, цукерками та іншими дрібницями.

Візит до ветерана

Ця мужня жінка після смерті чоловіка змушена сама доглядати на будинком та невеличким городом. Допомоги чекати немає від кого. Троє онуків приїжджають надзвичайно рідко.

Прикро, що є такі невдячні люди, які забувають за близьких та рідних людей у світі. Тож будьте добрішими та ніколи не втрачайте зв’язок з рідними, адже вони – наше ВСЕ!

Візит до ветерана

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту

Error