16.09.2016 5220

Виїзне практичне заняття студентів-механіків в уманській філії ТОВ ТД «Агроальянс»

З метою практичного ознайомлення студентів з новинками сучасної техніки для сільськогосподарської галузі, 14 вересня викладачем кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Русланом Оляднічуком було організовано виїзне практичне заняття для студентів 1 курсу інженерно-технологічного факультету на територію уманської філії компанії ТОВ ТД «Агроальянс».

Керівник уманського філіалу ТОВ ТД «Агроальянс» (м. Дніпропетровськ), компанії, що спеціалізується на продажі та обслуговуванні сільськогосподарської техніки передових світових виробників із США, Канади, Франції та ін., Анатолій Гуцаленко ознайомив студентів з питаннями щодо особливостей агрегатування тракторів фірми «CASE IH» з різними модифікаціями сільськогосподарських машин та агрегатів. Студенти, в свою чергу, отримали можливість ближче ознайомитися з даною технікою, а технік Антон Рачинський (студент інженерно-технологічного факультету Уманського НУС) розповів і продемонстрував основні принципи керування трактора Case-210.

Забезпечуючи живе спілкування та наочне сприйняття отриманої інформації, практичні заняття на базі сільськогосподарських підприємств мають неоціненно важливе значення для підготовки студентів. А тому маємо сподівання, що подібні заходи й надалі залишатимуться невід’ємною складовою навчального процесу.

Руслан Оляднічук, викладач кафедри ПМОАПВ

Фото Руслана Оляднічука