15.09.2014 4654

Виховна робота на кафедрі економіки

11 вересня доцентами кафедри економіки Інною Чернегою та Людмилою Пархоменко Уманського національного університету садівництва для студентів академічних груп 2-е та 22-е спеціальності «Економіка підприємства» у Білогрудівському лісі було проведено виховну годину, присвячену Дню фізичної культури і спорту.

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94).  А тому це свято неможливо уявити без спортивних ігор та змагань, у яких студенти взяли найактивнішу участь. Особливу увагу студенти приділили волейболу: хлопці – як гравці, а дівчата – як вболівальники.

Після активного відпочинку всі дружньою студентською родиною готували різноманітні страви, які відзначалися особливим смаком і пікантністю.

Виховна робота на кафедрі економіки

Студенти разом зі своїми кураторами весело та дружно провели час на свіжому повітрі, отримали море позитивних вражень та величезну емоційну розрядку.

Поза всяким сумнівом, студентські роки пролетять, як одна мить, стануть одним із кращих періодів життя та залишать масу приємних спогадів.

Інна Чернега, Людмила Пархоменко, доценти кафедри економіки