17.03.2016 5070

Вивчай іноземну мову разом із Speaking Club Уманського НУС!

Знання та вивчення іноземної мови в нинішній час відіграє все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає надзвичайні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили. Переоцінити значення іноземної мови, без усякого сумніву, дуже складно.

16 березня в Уманському національному університеті садівництва відбулось засідання мовного клубу Speaking Club. На засіданні були присутні студенти із Камеруну, Туреччини, Азербайджану, Туркменістану, які наразі здобувають освіту в Уманському НУС. Засідання розпочав фахівець відділу міжнародних зв’язків Олексій Коваленко. Він привітав усіх присутніх і розповів про можливості, які отримує кожен, хто стає учасником клубу.

Вивчай іноземну мову разом із Speaking Club Уманського НУС!

Студенти Уманського НУС, розуміючи важливість вивчення іноземної мови в умовах інтеграції України до Європейського Союзу, активно долучились до заходу.

Під час зустрічі учасники обговорювали культурні традиції різних країн світу, побутові проблеми та просто спілкувались в приємній, дружній атмосфері на різні теми. Солодкий настрій учасникам клубу дарували фрукти, печиво, цукерки та гарячий ароматний чай.

Speaking Club – це чудова можливість удосконалити свої практичні знання з іноземної мови, дізнатись про культуру різних країн світу та знайти нових друзів!

Прес-центр університету

Фото Олег Черноусько