19.12.2018 4780

Вітаємо збірну команду баскетболістів університету з перемогою

Спортсмени Уманського національного університету садівництва продемонстрували гарний результат в Чемпіонаті Черкаської області з баскетболу, перший етап якого днями відбувся  в спортивній залі Уманського НУС.

Вітаємо збірну команду баскетболістів університету з перемогою

Гра Чемпіонату була цікавою та досить тривалою, оскільки учасниками стали найсильніші гравці з області, а саме: команди юнаків з Жашкова, Маньківки, УДПУ та УНУС. Майстерності юнакам нашого університету вистачало, але, зважаючи на гідний рівень суперників, спортсмени мали чудову нагоду продемонструвати рівень тактичної підготовленості, фізичні здібності та вольові зусилля, адже дії та хід гри вибудовуються саме відповідно до тактичних знань. Для того, щоб закинути м’яч у кошик, необхідно подолати опір суперника, а це можливо лише в тому випадку, якщо гравці володіють певними прийомами техніки, вміють швидко реагувати на ігрові моменти, раптово змінювати напрям руху. На втіху вболівальникам і тренерам юнаки Уманського НУС показали під час гри ідеальні тактичні вміння передбачати змагальні ситуації та дії суперника.

Вітаємо збірну команду баскетболістів університету з перемогою

Наступне коло змагань відбудеться після новорічних свят. Тож побажаємо нашим студентам подальших перемог і гарних результатів!

Прес-центр Уманського НУС