29.03.2016 4721

Вітаємо переможця ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Агрономія»!

29 березня 2016 року в Харківському національному аграрному університеті ім..Докучаєва відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Агрономія».

Наш університет представляв Дмитро Барабаш, студент 52-ам групи факультету агрономії, і здобув ІІІ місце в заключному Всеукраїнському конкурсі (наукові керівники: доктор сільськогосподарських наук Г.М. Господаренко, кандидат сільськогосподарських наук С.В. Прокопчук).

Щиро вітаємо Дмитра з перемогою та бажаємо подальшої плідної дослідницької праці й нових досягнень у сфері науки.