08.10.2013 5552

Вітаємо переможців ХІІ Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України «Софіївські зорі»!

Вітаємо переможців ХІІ Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України

«Софіївські зорі»!

З Гран-прі фестивалю «Софіївські зорі» 2013 року

Народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка» Уманського національного університету садівництва

З дипломом першого ступеня:

1. Народний фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни» Тальнівського будівельно-економічний коледжу Уманського національного аграрного університету.
  2. Фольклорний гурт «Берегиня» Володимир-Волинського агротехнічного коледжу.
  3. Фольклорно-етнографічний театр Борщівського агротехнічного коледжу.
  4. Народна хорова капела «Джерела Розточчя» Львівського національного аграрного університету.
  5. Ансамбль народного танцю «Соняшник» Луганського національного аграрного університету.

З дипломом другого ступеня:

1. Мар’яну Збитковську, студентку Львівського національного аграрного університету.
  2. Вокальний квартет Немішаєвського агротехнічного коледжу.
  3. Фольклорно-етнографічного гурт «Перевесло» Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету.
  4. Хор студентів Луганського національного аграрного університету.
  5. Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.
  6. Народний оркестр українських інструментів «Намисто» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
  7. Народний ансамбль бандуристів «Кобза» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
  8. Танцювальний колектив народного танцю Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного університету.
  9. Академічний студентський хор «Юність» Сумського національного аграрного університету.

З дипломом третього ступеня:

1. Олену Андрієнко з фольклорно-етнографічним ансамблем «Оберіг» Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
  2. Юлію Дегтярьову, студентка Сумського національного аграрного університету.
  3. Фольклорно-етнографічний ансамбль «Оберіг» Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
  4. Народний студентський хоровий колектив «Калина» Миколаївського національного аграрного університету.
  5. Народний хор «Батьківська нива» Білоцерківського національного агарного університету.
  6. Ансамбль студії гри на музичних інструментах Миколаївського національного аграрного університету.
  7. Ансамбль народного танцю «Вінок Дунаю» Ізмаїлського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.
  8. Танцювальний колектив «Мрія» Одеського державного аграрного університету.
  9. Хореографічний ансамбль «Ярина» Полтавської державної аграрної академії.
  10. Танцювальний колектив «Дружба» Володимир-Волинського агротехнічного коледжу.

З дипломом у номінації «За динамічність та креативний виступ»

ансамбль естрадно-сучасного танцю «Академія» Керченського державного морського технологічного університету.

З дипломом у номінації «За збереження національних традицій»

народний театр пісні «Melos» Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

З дипломом у номінації

«За креативність у висвітленні народних звичаїв та обрядів»

студентський музичний театр «Крок вперед» Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

З дипломом у номінації «За збереження народних традицій»

танцювальну групу народного ансамблю пісні і танцю «Колос» Національного університету біоресурсів і природокористування України;

народний ансамбль танцю «Первоцвіт» Львівського національного аграрного університету.

З грамотою профспілки працівників АПК «За високу виконавську майстерність та популяризацію кращих зразків українського мистецтва»

фольклорно-етнографічний гурт «Перевесло» Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету.

Нехай щедрі зорі неба Уманщини стануть для вас путівником у майбутньому житті!