Повідомити про новину

Вітаємо переможців спартакіади!

16 квітня 2014 року у спортивному залі Уманського національного університету садівництва відбулася Спартакіада Уманського НУС серед факультетів і структурних підрозділів на кубок ректора, присвячена 170-річчю університету.

В спартакіаді взяли участь понад 100 студентів-спортсменів із усіх факультетів університету і команди чотирьох коледжів. Змагання проводилися з трьох видів спорту: волейбол, настільний теніс, гирьовий спорт.

В результаті напруженої та безапеляційної боротьби місця розподілилися наступним чином:

Волейбол

Дівчата:

  • І місце – факультет менеджменту;
  • ІІ місце – факультет економіки і підприємництва;
  • ІІІ місце – інженерно-технологічний факультет.

Юнаки:

  • І місце – факультет економіки і підприємництва;
  • ІІ місце – факультет садово-паркового господарства;
  • ІІІ місце – інженерно-технологічний факультет.

Коледжі:

Дівчата:

  • І місце – ВСП Тальянківський коледж Уманського НУС;
  • ІІ місце – ВСП Уманський агротехнічний коледж;
  • ІІІ місце – Шевченківський коледж Уманського НУС.

Юнаки:

  • І місце – ВСП Тальянківський коледж Уманського НУС;
  • ІІ місце – Шевченківський коледж Уманського НУС;
  • ІІІ місце – ВСП Уманський агротехнічний коледж.

Гирьовий спорт

Уманський НУС:

  • І місце – факультет агрономії;
  • ІІ місце – інженерно-технологічний факультет;
  • ІІІ місце – факультет менеджменту.

Коледжі:

  • І місце – ВСП Тальянківський коледж Уманського НУС;
  • ІІ місце – ВСП Уманський агротехнічний коледж;
  • ІІІ місце – Золотоніський технікум ветеринарної медицини.

Настільний теніс

Коледжі:

  • І місце – ВСП Уманський агротехнічний коледж;
  • ІІ місце – Золотоніський технікум ветеринарної медицини;
  • ІІІ місце – ВСП Тальянківський коледж Уманського НУС.
  • І місце – Юнаки – Панченко Богдан (ВСП Уманський агротехнічний коледж).
  • І місце – Дівчата – Хоменко Анна (ВСП Тальянківський коледж УНУС).

Університет:

  • І місце – факультет агрономії;
  • ІІ місце – факультет економіки і підприємництва;
  • ІІІ місце – інженерно-технологічний факультет.
  • І місце – Юнаки – Слинько Олександр (факультет агрономії).
  • І місце – Дівчата – Горовенко Сніжана (факультет економіки і підприємництва).

В загальному заліку спартакіади кубок ректора завоювали:

  • серед коледжів – ВСП Тальянківський коледж Уманського НУС;
  • серед факультетів – факультет економіки і підприємництва.

 


Анастасія Кривда, редактор РВВ Уманського НУС

за матеріалами кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

 

Переглядів - 2993

top