26.05.2017 4504

Вітаємо переможців олімпіади!

17‒19 травня в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія», у якій взяли участь студенти з 19-ти вищих аграрних навчальних закладів.

Від Уманського національного університету садівництва в олімпіаді взяли участь студенти факультету агрономії Іван Мельниченко (52-ам група) і Віктор Чередайко (53-ам група).

Вітаємо переможців олімпіади!

За результатами олімпіади, що включала теоретичні питання з шести дисциплін – агрохімії, землеробства, рослинництва, кормовиробництва, захисту рослин, селекції та насінництва, що мали на меті виявлення практичних вмінь і навичок студентів як майбутніх фахівців аграрного виробництва, Віктор Чередайко посів ІІІ місце і був нагороджений дипломом ІІІ ступеня, а Іван Мельниченко нагороджений грамотою за активну участь в олімпіаді.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у навчанні та нових творчих здобутків!

Андрій Мартинюк, канд. с.-г. наук, доцент