23.05.2018 4707

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство"

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 року в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва 16‒18 травня 2018 р. проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство".

Участь у II етапі брали переможці І етапу олімпіади, проведеної в аграрних, класичних, екологічних університетах III і IV рівнів акредитації вищих навчальних закладів, де викладається навчальна дисципліна "Ґрунтознавство". Від Уманського національного університету садівництва була відряджена команда у складі 5 студентів факультету агрономії. Програма олімпіади передбачала такі конкурсні етапи: Теоретична частина –тести відповідно програми курсу "Ґрунтознавство" зі спеціальності 201 "Агрономія". Експериментальна частина – гранулометричний склад ґрунту (польовий метод); розрахунок балансу гумусу і норм внесення меліорантів для хімічної меліорації ґрунтів; сольовий склад водної витяжки з ґрунту. Практична частина – опис морфологічних ознак ґрунтового розрізу і на їх основі встановлення типу ґрунту.

У напруженій боротьбі серед учасників олімпіади студент 3 курсу факультету агрономії Уманського НУС Олександр Мартиненко виборов ІІІ призове місце та отримав рекомендацію для вступу в аспірантуру до ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського», а у номінації за кращу теоретичну підготовку переможцем став студент 4 курсу факультету агрономії Уманського НУС Олександр Риженко.

Вітаємо студентів та професорсько-викладацький склад факультету агрономії за якісну підготовку та перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді з "Ґрунтознавства".

Доценти кафедри агрохімії і ґрунтознавства

Юрій Новак,

Олександр Стасінєвич