29.05.2017 4642

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» від 09.12.2016 року, на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва 17‒19 травня 2017 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство».

Для участі у II етапі були запрошені переможці I-го етапу олімпіади, які навчаються у вищих навчальних закладах III і IV рівнів акредитації, де викладається навчальна дисципліна «Ґрунтознавство» Уманський національний університет садівництва представляли студенти факультету агрономії Олексій Заремба (43-ас група), Олександр Риженко (31-а група).

Олімпіада проводилась у три етапи: 1) теоретичний – тестування з питань відповідно програми вивчення курсу «Ґрунтознавство»; 2) експериментальний – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання (для освітнього рівня «бакалавр»); 3) практичний – характеристика ґрунтового розрізу, опис морфологічних ознак ґрунту, встановлення типу ґрунту.

За перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство» у 2016–2017 н.р. дипломом ІІІ ступеня нагороджений Олександр Риженко.

Учасник ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство» у 2016–2017 н.р. студент Олексій Заремба нагороджений дипломом «За кращі аналітичні вміння» під час розв’язання розрахунково-аналітичних завдань з хімічної меліорації ґрунтів.

Вітаємо команду студентів та професорсько-викладацький склад факультету агрономії Уманського національного університету садівництва, що приклали багато плідних зусиль з підготовки учасників олімпіади та в напруженій боротьбі досягли таких високих результатів!

Олександр Стасінєвич, канд. с.-г. наук, доцент кафедри агрохімії та грунтознавства