Повідомити про новину

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

В університеті підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році.

Студенти усіх факультетів активно долучились до Конкурсу і подали цікаві, змістовні та оригінальні роботи, де узагальнили результати своїх наукових досліджень.


Авторитетним науковцям університету, які входили до складу конкурсних комісій, було дуже непросто визначити кращих, адже за 17 напрямами Конкурсу подано більше 130 наукових робіт.

Наказом по університету №01-06/179 від 15 грудня 2017 року підведено  підсумки Конкурсу і найкращі роботи, які посіли призові місця за кожним із напрямів, рекомендовані до участі у ІІ турі та будуть надіслані у базові вищі навчальні заклади для участі у другому турі  Конкурсу.Дякуємо студентам-учасникам та їх науковим керівникам за активну участь і плідну працю.

Бажаємо натхнення, призових місць у ІІ турі конкурсу, та ще більш вагомих наукових здобутків у майбутньому!!!

Оргкомітет конкурсу

Документи

НазваРозмірОновлено
Про підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році197.14Kb03.01.2018

Переглядів - 1080

top