20.03.2017 4931

Вітаємо Made in UNUS з черговою перемогою!

Невтомні жартівники з різних куточків України знову з’їхались до міста Умані, щоб відкрити новий – третій сезон Відкритої Уманської ліги КВН «КУРАЖ». Цього річ на фестиваль приїхало 9 команд, і одразу дві з них представляли Уманський національний університет садівництва:

-        "Збірна Торгового" (Вінниця);

-       "Ее здесь нет" (Бердичів);

-        "Тимон и пумба" (Умань);

-       "Нос" ( Київ);

-       "Рука в синице" (Скадовськ);

-       "Made in UNUS" (Умань);

-        "Компот" ( Дніпро);

-        "Ветерани космічних військ" (Прилуки-Київ-Остер);

-        "Діагноз Кашпіровського" (Умань).

Вітаємо Made in UNUS з черговою перемогою!

Гра проходила у два конкурси – привітання та розминка з залом. Абсолютним чемпіоном одноголосно було визнано команду, яка постійно дивує нас новими дотепними жартами та нагородами. Нею стала команда, яка в минулому сезоні пройшла у фінал Ліги КВН «КУРАЖ», неодноразовий чемпіон Аграрної Ліги КВН України, команда, яка кілька днів тому здобула чемпіонство Народної Ліги Гумору України – Made in UNUS!

Вітаємо Made in UNUS з черговою перемогою!

Сезон відкрили з позитивним настроєм та бажанням рости у рівні жартів та здобувати нові перемоги. Під час всієї гри зал активно підтримував усі команди, які на сцені демонстрували свої нові жарти та мініатюри.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм здобуття нових перемог, ще дотепніших жартів і побільше відданих фанів!

Вітаємо Made in UNUS з черговою перемогою!

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування