25.02.2016 1765

Вітаємо із захистом магістрів денної форми навчання спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»

22-24 лютого 2016 року відбувся захист дипломних робіт студентів 6 курсу факультету економіки і підприємництва денної форми навчання спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит» ОКР «Магістр».

Головою екзаменаційної комісії в Уманському НУС зі спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит» була призначена завідувач кафедри фінансів і кредиту Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, доцент Інна Зеліско.

Членами екзаменаційної комісії були призначені: заступник голови ДЕК, ректор Уманського НУС, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко, кандидат економічних наук, професор Петро Бечко, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Михайло Мальований. Секретарем ЕК − доцент кафедри фінансів і кредиту Наталія Бондаренко.

До захисту дипломних робіт було допущено 23 студенти денної форми навчання факультету економіки і підприємництва спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит», які успішно виконали навчальний план.

Вітаємо із захистом магістрів  денної форми навчання спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені дослідженням  здійснених на базі даних структурних підрозділів Держаної фіскальної служби України, Державної казначейської служби України, фінансових відділів місцевих органів влади, банківських установ, підприємств і організацій Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Одеської та Київської областей.

Високий рівень захисту магістерських робіт показали: Костянтин Безкоровайний, Інна Бульба, Олексій Заєць, Марина Зікол, Леся Мулько, Володимир Лелека, Дмитро Поліщук.

Дипломи з відзнакою отримали студенти 7 студентів.

Фінансист – це провідний фахівець, який розуміється у діяльності на фінансових ринках, здійснює попереднє оцінювання можливих прибутків і ризиків, захист заощаджень від інфляції; орієнтується у сфері політики, економіки, нарахуванні податків, знає все про конкурентів і, як фахівець, повинен, враховуючи вимоги часу, вміти раціонально розпоряджатися грошовими коштами з метою збільшення капіталу.

Як висновок, можна з впевненістю зазначити, що фінансист, крім якісної освіти та високого рівня інтелекту, володіє особливими рисами характеру: це, перш за все, вміння стратегічно мислити; думати глобально та неординарно; вміти аналізувати великі обсяги інформації; бути гнучким та стійким до стресів; вміти відстоювати свою позицію; мати лідерські якості, швидку реакцію, гнучкість у прийнятті рішень та навички організатора.

Колектив кафедри фінансів і кредиту вітає студентів із ще одним досягненням і бажає самореалізації та кар’єрних злетів.

Наталія Бондаренко, секретар екзаменаційної комісії, доцент кафедри фінансів і кредиту

Error