31.10.2014 4595

Вітаємо із захистом дипломних робіт

Завершилася пора навчання в стінах Уманського національного університету садівництва для студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» заочної форми навчання. 28-29 жовтня відбувся захист їх дипломних робіт і державна екзаменаційна комісія присвоїла їм кваліфікацію спеціаліста із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Дипломні роботи студентів характеризували сучасний стан зовнішньоекономічної діяльності обраного підприємства, окреслювали нові стратегічні напрями його розвитку та перспективи у зовнішньоекономічній сфері. Під час захисту студенти показали свій фаховий рівень, вміння робити аргументовані висновки та підтверджувати матеріали фактичними даними.

Вітаємо із захистом дипломних робіт

Колектив факультету менеджменту вітає спеціалістів із успішним захистом та бажає самореалізації в обраній професії.

Юлія Зборовська, секретар ДЕК

кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності