20.12.2018 5633

Вітання зі святом Миколая для захисників України

З нагоди Дня Святого Миколая студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з найщирішими вітаннями завітали до наших захисників – бійців військової частини та учасників АТО, а також волонтерів волонтерського штабу «Разом».

Для військовослужбовців прозвучали вірші, пісні, танці та розповіді про історію святкування «Андріївських вечорниць».

Артисти-аматори висловили своїм глядачам вдячність за те, що вони є взірцем справжнього героїзму та прикладом самовідданості рідному народові та Батьківщині. Також студенти подарували військовим, які перебували в зоні АТО, листівки з привітанням до Дня Святого Миколая та Новорічних свят.

Вітання зі святом Миколая для захисників України

Виступи подарували багато приємних і радісних хвилин як артистам, так і глядачам, сповнюючи їх душі і серця радістю та позитивом.

Вітання зі святом Миколая для захисників України

Валентина Пастух, студентка факультету економіки і підприємництва

Error