Повідомити про новину

Виробнича нарада за участю директорів відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС

22 вересня в Уманському національному університеті садівництва відбулася виробнича нарада за участю директорів відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС.

У вступному слові ректор Уманського НУС Олена Непочатенко повідомила про мету зібрання та перелічила питання для обговорення.

У ході наради керівники коледжів: Віталій Кужель, Віталій Прижбило, Іван Хоменко, Андрій Андрющенко, Віктор Крошка, Юрій Поліщук, Олександр Потабенко доповіли про результати та перспективи розвитку коледжів у контексті Закону України «Про вищу освіту». Були підняті питання готовності навчальних закладів до опалювального сезону 2015–2016 років.

Головний бухгалтер Уманського НУС Наталія Лиса доповіла про стан розрахунків коледжів з університетом.

Після закінчення робочої наради Олена Непочатенко подякувала присутнім за плідну співпрацю.