01.07.2016 5043

Випуск спеціалістів з менеджменту

30 червня відбулося урочисте вручення дипломів студентам, які навчалися за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Ця надзвичайно зворушлива подія має велике значення для випускників, адже вони здобули якісну вищу освіту і тепер матимуть додаткові можливості для особистого та професійного розвитку.

Випуск спеціалістів з менеджменту

Урочистості відкрила заступник декана з навчальної роботи Вікторія Жмуденко. Вона навіяла спогади про незабутні моменти студентського життя і побажала здійснення найзаповітніших мрій.

Слова вітання також висловили завідувач Центру культури та виховання студентів Петро Паєвський, завідувач кафедри менеджменту Олександр Школьний, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сергій Приліпко. З батьківською теплотою привітали випускників куратори – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Людмила Малюга, доцент кафедри української та іноземних мов Світлана Каричковська.

З вуст Валентини Цимбарович пролунало душевне поздоровлення від найближчих і найрідніших для випускників людей – їхніх батьків.

Випуск спеціалістів з менеджменту

Звичайно ж, почувши на свою адресу багато добрих слів, випускники також сказали своє слово-відповідь. Вони подякували батькам за розуміння і підтримку, професорсько-викладацькому складу – за отримані професійні знання, вміння і навички, за мудрі, корисні поради і запевнили всіх присутніх, що будуть гідно нести звання випускника Уманського національного університету садівництва.

Випуск спеціалістів з менеджменту

Шановні випускники, ми віримо у вас і ваші можливості, можемо називати вас фахівцями своєї справи. Щиро бажаємо вам впевненості у своїх силах, високих професійних досягнень і простого людського щастя!

Випуск спеціалістів з менеджменту

Лілія Кустріч, заступник декана з виховної роботи