30.06.2016 6209

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

24 червня 2016 року на інженерно-технологічному факультеті Уманського НУС відбувся  випуск  спеціалістів за спеціальностями: „Технології зберігання та переробки плодів і овочів”, «Технологія зберігання і переробки зерна», «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва».

Випуск –  це свято радості, момент перегортання прочитаної сторінки, яка назавжди залишиться в серцях і спогадах кожного випускника.

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

З вітальним словом та побажаннями випускникам виступив завідувач Центру культури та виховання студентів Петро Паєвський. Із напутніми словами до випускників звернувся декан факультету Олександр Пушка, побажавши молодим спеціалістам знайти вірний шлях у житті, бути наполегливими, досягти успіхів у професійній діяльності. З привітаннями та словами настанови виступили також заступники декана та завідувачі кафедр, куратори.

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

Від імені студентів виступили випускники Олександр Логойда та Юлія Гоменюк, які подякували декану, заступникам декана, викладачам за їх щоденну працю, знання, що вони вкладали в кожного студента. Не могло нікого залишити байдужим музичне вітання від випускників у виконанні Олени Кудрявцевої.

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

Студенти молодших курсів теж приготували вітання для своїх старших колег –  пісню у виконанні Юлії Сапельнікової.

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

65 випускників перегорнули нову сторінку свого вже самостійного життя.

Ми щиро бажаємо нашим випускникам знайти хорошу роботу з кар’єрними перспективами і високою заробітною платою, бути завжди здоровими, успішними й щасливими та успішно реалізувати себе у професійному та особистому житті!

Випуск спеціалістів інженерно-технологічного факультету

Людмила Матенчук, заступник декана з виховної роботи