16.11.2016 6181

Віншування праці сільських трудівників

Праця аграріїв – шанована та необхідна усім. А ще вона не тільки відповідальна і важка, але й надзвичайно почесна. І доказом цього є святкування на рівні держави Дня працівника сільського господарства.

Сільське господарство – це не лише неосяжні лани та потужні виробничі комплекси, а й наукові надбання, що допомагають аграріям досягати високих результатів діяльності, сприяють розвитку й процвітанню галузей сільськогосподарської сфери.

Саме тому щорічно, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, в Уманському національному університеті садівництва урочисто відзначають професійні успіхи кращих представників колективу та складають вітання з нагоди одного з найпочесніших свят професійного календаря – Дня працівника сільського господарства.

Цього дня гостей урочистого свята при вході до актового залу університету зустрічав народний самодіяльний оркестр духових інструментів, а розпочалося свято з музичного вітання винуватців свята народним самодіяльним ансамблем пісні і танцю «Хлібодари».

Віншування праці сільських трудівників

Ведучі свята Анастасія Белім й Артем Цвігун відкрили святкування, урочисто привітавши всіх присутніх зі знаменною подією.

Присутніх урочисто привітала ректор університету Олена Непочатенко, яка побажала всім міцного здоров’я, достатку, злагоди та наголосила на благородній місії колективу університету – виховувати професіоналів високого рівня, зароджуючи в юних душах любов до обраного фаху та до Батьківщини.

Віншування праці сільських трудівників

Також ректор університету нагородила Почесними грамотами Черкаської обласної Ради, Грамотами Районної державної адміністрації, Грамотами Районної ради, Почесними грамотами Райкому профспілки та Грамотами Уманського національного університету садівництва кращих науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів УНУС .

Віншування праці сільських трудівників

Від імені міської влади привітала колектив університету зі святом секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, яка побажала всім добра, злагоди та миру, підкресливши значимість сільськогосподарської галузі для регіону та держави і наголосивши на талановитості студентів і науковців навчального закладу. На знак зазначеного, Людмила Миколаївна вручила Почесні грамоти виконкому міської ради кращим науково-педагогічним працівникам і співробітникам університету.

Віншування праці сільських трудівників

По закінченні нагородження, на гостей свята чекала яскрава, неперевершена, динамічна та цікава концертна програма, яку підготували співробітники та вихованці Центру культури і виховання студентів.

Віншування праці сільських трудівників

Тож нехай і надалі квітне й розвивається аграрна галузь, а праця сільських трударів, доки світить сонце, залишається у пошані!

Прес-центр Уманського НУС