Повідомити про новину

Викладачі та студенти Уманського НУС відвідали День поля фірми «Pioneer»

Практична підготовка випускників – один з пріоритетів навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. А тому 13 вересня кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства Сергій Прокопчук та викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Віталій Крижанівський разом з дипломниками Тарасом Задояним, Станіславом Крижанівським і Дмитром Візняком відвідали День поля фірми Pioneer, що проходив на базі ФГ «Базис» c. Кочубіївка Уманського району.

Інформація, яку отримали молоді науковці та їх вихованці від представників і дистриб’юторів фірми та директорів різних підприємств викликала у них значне зацікавлення. Адже думки практикуючих фахівців логічно доповнюють та сприяють удосконаленню знань, отриманих під час аудиторних занять.

Такий необхідний досвід спілкування з практикуючими агрономами, безперечно, сприятиме посиленню зацікавленості студентів до навчання та в подальшому створить для них кращі можливості проходження виробничого стажування у відомих агрофірмах та на виробництві.

Сергій Прокопчук, к.с.-г.н., викладач кафедри агрохімії і грунтознавства