13.09.2017 5204

Викладачі та студенти Уманського НУС відвідали День поля фірми «Pioneer»

Практична підготовка випускників – один з пріоритетів навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. А тому 13 вересня кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства Сергій Прокопчук та викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Віталій Крижанівський разом з дипломниками Тарасом Задояним, Станіславом Крижанівським і Дмитром Візняком відвідали День поля фірми Pioneer, що проходив на базі ФГ «Базис» c. Кочубіївка Уманського району.

Викладачі та студенти Уманського НУС відвідали День поля фірми «Pioneer»

Інформація, яку отримали молоді науковці та їх вихованці від представників і дистриб’юторів фірми та директорів різних підприємств викликала у них значне зацікавлення. Адже думки практикуючих фахівців логічно доповнюють та сприяють удосконаленню знань, отриманих під час аудиторних занять.

Такий необхідний досвід спілкування з практикуючими агрономами, безперечно, сприятиме посиленню зацікавленості студентів до навчання та в подальшому створить для них кращі можливості проходження виробничого стажування у відомих агрофірмах та на виробництві.

Сергій Прокопчук, к.с.-г.н., викладач кафедри агрохімії і грунтознавства