22.10.2014 4879

VIІ Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

14 жовтня 2014 року викладачі та студенти інженерно-технологічного факультету та факультету агрономії Уманського національного університету садівництва взяли участь у масштабній події лабораторної індустрії України – Міжнародній спеціалізованій виставці комплексного забезпечення  лабораторій, що проходила в Києві.

Захід відбувався у Виставковому центрі «Київекспоплаза». Організаторами виступили: Національна академія наук України та Компанія LMT за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства науки та освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної інспекції сільського господарства України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та інші профільні Міністерства і відомства, а також міжнародні асоціації і об'єднання.

Експозиційну частину Форуму склали не тільки новітні зразки  сучасного лабораторного обладнання, а й комплексні рішення для лабораторій, враховуючи їх галузеве й вузько спеціальне спрямування. Учасники Форуму взяли участь у технічних екскурсіях, що складалися з презентацій обладнання відомих марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень в харчовій промисловості. Однак особливу зацікавленість студенти проявили до експрес-методик та приладів, методів підготовки проб до аналізу, що пов’язано з можливістю використання отриманої інформації у навчальному процесі.

VIІ Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

Подібні виставки є вкрай необхідними, адже не лише сприяють зміцненню ділових контактів між фахівцями лабораторних досліджень і виробниками харчової промисловості, а й дають змогу учасникам презентувати свою продукцію, рекламуючи її, зокрема, на шпальтах спеціальних галузевих та корпоративних видань, а також є пізнавальними та корисними як для викладачів, так і студентів.

Людмила Матенчук, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи