14.11.2015 5533

Відкриття «Speaking Club» в Уманському НУС

11 листопада відбулося відкриття клубу «Speaking Club». Організаторами клубу виступила рада студентського самоврядування та відділ міжнародних зв’язків УНУС. Метою створення клубу є можливість вдосконалити свої вміння з англійської мови і разом з тим завести знайомства з іноземцями, дізнатися про звичаї, традиції та культури інших країн світу.

Відкриття «Speaking Club» в Уманському НУС

На відкритті клубу були присутні студенти із Камеруну, Туреччини, Азербайджану, Туркменістану, які наразі здобувають освіту в Уманському НУС.

Відкриття «Speaking Club» в Уманському НУС

Зустріч розпочав Олексій Коваленко, фахівець відділу міжнародних зв’язків, який привітав всіх присутніх і розповів про можливості, які отримує кожен, хто стає учасником клубу.

Спілкування проходило в теплій атмосфері, за чашкою чаю. Під час зустрічі кожен зміг розповісти про проблеми, з якими зіткнувся під час вивчення іноземної мови. Плавно змінюючи тему розмови, присутні обговорили звичаї та традиції своєї країни. Також не оминули свої музичні, спортивні та інші вподобання.

Відкриття «Speaking Club» в Уманському НУС

Загалом засідання клубу «Speaking Club» всім сподобалося. Адже тут кожен отримав чудову можливість приємно провести час та вдосконалити знання з іноземної мови.

Рада студентського самоврядування УНУС дякує адміністрації ВУЗу та відділу міжнародних зв’язків за допомогу в організації клубної зустрічі.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування

Фото Олега Черноусько

Error