03.10.2018 4820

Відкриття меморіалу Герою Небесної Сотні Віталію Васільцову

Днями студенти Уманського національного університету садівництва мали змогу бути присутніми на відкритті меморіалу випускнику нашого закладу вищої освіти Віталію Васільцову у селі Жорнівка Київської області.

Відкриття меморіалу Герою Небесної Сотні Віталію Васільцову

Віталій Васільцов був щирим патріотом. Він займався ландшафтним дизайном і мріяв створити у Жорнівці сучасний дендропарк. За громадську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, 21 листопада 2014 року Віталій посмертно удостоєний орденом «Золота Зірка» і звання Герой України. У червні 2015 року – посмертно нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України».

Студенти та викладачі пам’ятають молодого героя та пишаються тим, що він здобував освіту саме в Уманському НУС. А героїчний поступок Віталія став яскравим прикладом для студентської молоді, яка стоїть на сторожі правди у наш складний час соціально-політичних перипетій. Низько вклоняємося та висловлюємо щиру шану матері Героя, який віддав своє життя заради світлого майбутнього рідної держави.

Відкриття меморіалу Герою Небесної Сотні Віталію Васільцову

Ми пам’ятатимемо Віталія, допоки битимуся наші серця, а його героїзм стане прикладом для наслідування!

Оксана Беденко, студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин