02.09.2014 4619

Відкрито ліцейні класи в Уманській загальноосвітній школі № 7 - колегіумі

Щорічно 1 вересня, під  гучні переливи шкільних дзвінків, уповноважені представники науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва вітають школярів з цим світлим святом – Днем знань.

Цьогоріч щирі слова вітань і побажання миру, добра і благополуччя висловила учням і вчителям Уманської загальноосвітньої школи № 7 – колегіуму кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Уманського НУС Наталія Шевченко.

Відкрито ліцейні класи в Уманській загальноосвітній школі № 7 - колегіумі

Університет, а особливо – факультет економіки і підприємництва, уже давно плідно співпрацює з цим навчальним закладом. І в цьому році їхня співпраця набула конкретизованого виразу: на базі школи-колегіуму факультетом створено ліцейні класи, де здійснюватиметься спеціалізована підготовка учнів з економічних дисциплін.

Тож бажаємо нашим навчальним закладам плідної і перспективної співпраці, а учням – міцних і якісних знань!

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу