27.03.2014 7643

Відкрита виховна година на тему: „Боротьба з корупцією”

Для запобігання корупції, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних осіб, а також усунення корупційних діянь 25 березня 2014 року в 268 аудиторії кураторами кафедри обліку і аудиту була проведена відкрита виховна година на тему: „Боротьба з корупцією” для студентів спеціальності „Облік і аудит”.

Метою даного заходу було ознайомлення студентів з суттю понять корупція, корупційні діяння, хабар; попередження про відповідальність за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією.

На виховній годині були розглянуті наступні питання:

1. Поняття корупції та корупційних діянь.
  2. Органи, які ведуть боротьбу з корупцією.
  3. Одержання, давання та провокація хабара.
  4. Причини розповсюдження корупційних явищ у вищих навчальних закладах.
  5. Основні чинники викорінення корупційних практик у вищих навчальних закладах.
  6. Відповідальність за вчинення корупційних діянь та інші правопорушення, пов’язані з корупцією.

Відкрита виховна година на тему: „Боротьба з корупцією”

Крім наведених актуальних питань, винесених для розгляду на виховну годину, студентам був продемонстрований відеоролик „STOP Корупція”, який наочно продемонстрував розглянуті питання.