02.09.2015 4854

Відкрита лекція на тему «Майбутнє України в єдності, соборності демократичної держави»

1 вересня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, як весь університет і вся Україна, провели відкриту лекцію на тему «Майбутнє України в єдності, соборності демократичної держави». В таких умовах цього нагального питання не можна було обійти і студентам нашого навчального закладу, адже тема патріотизму дуже важлива.

На лекцію був запрошений учасник бойових дій у зоні АТО, житель м. Умань, Володимир Врадій, який повідав нам про сьогодення воїнів АТО, а також наголосив на тому, яким він бачить майбутнє України та молоді.

Події, які відбуваються на Сході України, не залишають байдужим жодного громадянина. Так і студенти 3 курсу напряму «Готельно-ресторанна справа» перейнялися зустріччю і написали зворушливі листи та висловили слова вдячності й підтримки героям, що захищають нашу рідну Україну.

Ми віримо в перемогу, ми віримо, що на нашій землі наступить мир!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи