30.09.2015 4462

Відбулися захисти дипломних робіт слухачів НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» заочної форми навчання спеціальності «Економіка підприємства»

21-22 вересня 2015 року базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» відбулись захисти дипломних робіт слухачів заочного відділення перепідготовки фахівців за спеціальністю  «Економіка підприємства».

До захисту дипломних робіт було допущено 24 слухачі, які здобували другу вищу освіту за спеціальністю 7.03050401 «Економіка підприємства» та успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх фінансово-господарської діяльності, розвитку економіки країни чи окремого регіону.

Результати захисту дипломних робіт

Показники

Значення

показників

Структура,

Рік випуску

100,0

Оцінка:

- відмінно

54,16

- добре

45,84

- задовільно

Середній бал поточної успішності

4,11

Середній бал захисту дипломних робіт

4,54

Високий рівень захисту дипломних робіт показали Охріменко А.В., Рибаченко А.М., Тарандушка В.І., Черній В.В.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з економіки підприємства присвоєна 24 студентам-випускникам.

Результати роботи ДЕК показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих спеціалістів з економіки підприємства, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Інна Тернавська, к.е.н., доцент кафедри економіки