24.05.2016 5200

Відбулася друга ¼ ліги КВН «Кураж»

19 квітня в міському будинку культури міста Умань відбулася друга ¼ фіналу ліги КВН «Кураж». У грі брали участь команди не лише з міста Умань, а й з усієї України:

-        Аграрвард (Київ);

-        Французи (Полтава);

-        Реальна Валюта (Дніпропетровськ);

-        Нейт Диаз (Збірна Чернігівської області);

-        Made in УНУС (Умань);

-        Діагноз Кашпіровського (Умань).

Команда «Made in УНУС» відстоювала честь Уманського національного університету, радуючи глядачів своїми влучними та дотепними жартами.

Відбулася друга ¼ ліги КВН «Кураж»

Під час всієї гри у залі панувала позитивна та тепла атмосфера. Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, на що зал з радістю відповідав бурхливими оплесками та оваціями.

У змаганні, за підсумками журі, переможцем стала збірна команда Чернігівської області «Нейт Диаз», друге місце розділили «Діагноз Кашпіровського»  та «Французи», третє місце також розділили між собою «Аграрвард» та «Реальна Валюта», четвертими стали «Made in УНУС».

Відбулася друга ¼ ліги КВН «Кураж»

Ми вітаємо всі команди з успішною грою та бажаємо нових дотепних жартів та перемог!

Ірина Слободяник, секретар ради

студентського самоврядування університету