21.11.2014 4738

Відбулась міжнародна наукова конференція за участю вчених УНУС

На запрошення організаторів ІV Міжнародної наукової конференції «Uwarunkowania rozvoju turystyki i rekreaciji w regione transgranicznym», що відбулась у Державній вищій школі в місті Гожові Великопольському (Польща) 12–13 листопада 2014 року, взяла участь делегація вчених Уманського національного університету садівництва у складі доцента, кандидата економічних наук Віталія Рибчака та професора, доктора філософських наук Павло Ямчука, які презентували на початковому й заключному пленарному засіданнях конференції доповіді «Тurystyka religiyna na Ukrainie: duhovne zasady i perspektyvne modele realizciji praktyczney» та «Polsko-ukrainski modely wspolpracy w dziedzinie turustyki religijney».

Відбулась міжнародна наукова конференція за участю вчених УНУС

У роботі Міжнародної наукової конференції взяли участь вчені з університетів Польщі, України, Німеччини, які подали різнопланові доповіді, реферати, повідомлення, міркування в дискусіях, що стосувалися філософії, економіки та розвитку туризму в прикордонних сферах європейських країн. Всі доповіді учасників конференції забезпечувалися ґрунтовним презентаційно-ілюстративним матеріалом. На Міжнародній науковій конференції в Гожові Великопольському, авторитет якої засвідчувався не лише репрезентативністю наукових шкіл і рівнем доповідей, а й масштабністю концептуальних підходів до вивчення проблематики, було представлено новітні підходи до формування магістральних зусиль, спрямованих на співпрацю вчених і науковців з інших країн Європи у сфері економіки сьогочасного туризму. Впевнені, що наукова та багатоаспектна творча співпраця вчених і студентів Уманського НУС з іншими країнами Європи й світу поглиблюватиметься й здобуватиме нові виміри інтелектуальної співпраці надалі.

В.І. Рибчак,

П.М. Ямчук