30.11.2014 4953

Весела і колоритна подорож фінансистів Уманського НУС

Студентське життя – це, передусім, позитивні і приємні спогади. А вони виникають лише у ті моменти життя, які чимось вирізняються з буденних справ.

Саме таким моментом для студентів спеціальності «Фінанси і кредит» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва стала екскурсійна поїздка до міста-легенди, міста-свята, міста-столиці гумору Одеси.

Весела і колоритна подорож фінансистів Уманського НУС

Неповторний колорит одеської говірки, заплутані вулички старого міста, тісні дворики з ієрархією галерей, велич Чорного моря, грізні споруди портових кранів, пам’ятник апельсину, цікава екскурсія містом – усе це зачарувало юних мандрівників, наповнило їх позитивом і хорошим настроєм, надало наснаги до подальших звершень.

Леся Барабаш, викладач кафедри фінансів і кредиту