27.03.2014 5293

В єдності – сила народу!

Колектив й адміністрація Уманського національного університету садівництва надає підтримку співвітчизникам, які не бажають надалі залишатися на території АР Крим. В гуртожитках університету виділені кімнати, де вони зможуть тимчасово перебувати до подальшого влаштування на території України.

Уманський НУС запрошує на навчання випускників шкіл Криму, а також студентів, що навчаються у ВНЗ республіки та цікавляться можливістю переведення для проходження подальшого навчання в УНУС. Працівники університету готові забезпечити повний супровід щодо узгодження питань з офіційною документацією та відносно розміщення і поселення.

На даний час у приймальну комісію університету вже надійшло 3 заявки від студентів з Криму, з ними співпрацюють відповідальні особи.

У разі потреби усю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на  сайті, електронною поштою vstupudau@gmail.com, а також за телефоном (04744) 3-07-32.

Єднаймося, бо в цьому наша сила!