24.10.2014 5438

В Уманському НУС відсвяткували традиційний День яблука

21 жовтня Уманський національний університет садівництва святкував День яблука. На головній площі університету студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин проводили дегустацію сучасних сортів яблук «Флоріна», «Чемпіон», «Джонаголд», «Фуджі» та інші. Загалом у світі налічується понад 7 тисяч сортів яблук, кожен з яких має свої переваги.

В Уманському НУС відсвяткували традиційний День яблука

День яблука є традиційним святом Уманського НУС, яке відзначають кожного року. Голова ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Вікторія Майданюк презентувала сорти та розповіла про поживні якості яблук, адже завдяки своїм корисним властивостям вони стали незамінною частиною живлення людей усіх часів і народів.

В Уманському НУС відсвяткували традиційний День яблука

Активісти факультету Аліна Кучерук, Катя Кожухівська, Владислав Довбнюк, Сергій Ковальський, Максим Карась, Леся Шклярук та інші запрошували студентів та викладачів університету залишити вітання факультету та університету на дереві бажання.

В Уманському НУС відсвяткували традиційний День яблука

Настрій гостям свята створювала «дівчина-яблуня» (Аліна Ваховська), розповідаючи цікаві факти, прислів’я та приказки про яблука.

В Уманському НУС відсвяткували традиційний День яблука

Весела і позитивна атмосфера свята нікого не залишила байдужим. Гості свята радували своїми посмішками та гарними побажаннями університету. Адже Уманський національний університет садівництва – один з провідних університетів України, відомий соєю історією й багатими традиціями.

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин із виховної роботи