18.05.2016 7122

В Уманському НУС відсвяткували День науки

Традиційно цьогоріч в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста Академія, присвячена Дню науки.

Відкрив Академію проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Петрович Карпенко, який наголосив, що незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених університет має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Віктор Петрович сердечно привітав зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Побажав нових творчих успіхів, досягнення найвищих висот у науці.

В Уманському НУС відсвяткували День науки

Начальник науково-дослідної частини, доктор сільськогосподарських наук Сергій Петрович Полторецький ознайомив присутніх із історією становлення та сьогодення науки в Уманському НУС.

Із вітальним словом виступила ректор, доктор економічних наук, професор Олена Олександрівна Непочатенко, яка побажала всім негаснучого натхнення на нові наукові сподвижницькі досягнення та відкриття і вручила колегам Почесні грамоти Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації та Уманського національного університету садівництва за високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у науковій діяльності та з нагоди Дня науки.

В Уманському НУС відсвяткували День науки

Також на святі були присутні:

-                       заступник міського голови Бабич Вікторія Вікторівна;

-                       голова Уманської районної державної адміністрації Олійник Віталій Васильович;

-                       голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна;

-                       голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Гаркава Варвара Василівна.

В Уманському НУС відсвяткували День науки

Гості привітали присутніх з Днем науки та нагородили науковців Почесними грамотами за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності та з нагоди Дня науки.

У перерві між нагородженням гостей свята розважали вихованці Центру культури і виховання Уманського НУС. Окрасою урочистої Академії стала виставка ірисів.

На завершення заходу Віктор Петрович ще раз побажав усім творчої наснаги, постійного наукового пошуку і подальших здобутків на науковій ниві. Добра, здоров’я і миру!

Прес-центр Уманського НУС

Error