18.04.2018 5281

В Уманському НУС відгриміло «Караоке на майдані»

Виховання молоді у дусі патріотизму та любові до національних традицій завжди було одним з пріоритетних аспектів освітнього процесу в Уманському національному університеті садівництва. А як можна краще пізнати душу рідної нації, як не через спів? Тож уже 30 років в навчальному закладі існує Народний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», який пропагує національні традиції. Учасниками ж колективу є не лише активні та талановиті студенти, а й сповнені любові до рідної землі викладачі.

Визначні дати святкувати завжди приємно. А тому ювілей улюбленого всіма уславленого колективу викликав високий позитивний резонанс серед колективу Уманського НУС. І першим етапом святкування знаменної події стало проведення на центральній площі університету співочого змагання – караоке, організованого учасниками колективу-ювіляра.

Під час проведення заходу усі бажаючі, серед яких були викладачі, студенти та звичайні перехожі, мали змогу поборотися за звання кращого вокаліста Уманського національного університету садівництва.

В Уманському НУС відгриміло «Караоке на майдані»

Додавав запалу конкурсантам і глядачам веселий ведучий караоке, студент факультету менеджменту Кіріл Козак.

Спочатку, за правилами знайомої всім програми «Караоке на майдані», відбувся відбірковий тур, під час якого присутні заспівали відому українську пісню «Червона рута». За результатами відбіркового туру було обрано 6 кращих учасників, а потім, за результатами голосування, визначено трьох фіналістів змагання.

Усі конкурсанти порадували загал чудовим вокалом і вибором пісень. А потім оплесками глядачі визначили переможця, яким став Вадим Капелюшний із піснею «Спи собі сама» гурту «Скрябін». Тріумфатор конкурсу був нагороджений головним призом вокального змагання і кубком «Переможець «Караоке на майдані» Уманського НУС», а всі інші учасники одержали приємні призи.

В Уманському НУС відгриміло «Караоке на майдані»

Даний захід вкотре довів, що українці дійсно є дуже співочою нацією, а кожен з присутніх отримав неабияке естетичне задоволення та заряд позитиву.

В Уманському НУС відгриміло «Караоке на майдані»

Анастасія Резнік, член ради студентського самоврядування університету