06.09.2017 4875

В Уманському НУС розпочав роботу семінар працівників Державної казначейської служби України

6 вересня в Уманському національному університеті садівництва розпочав свою роботу тематичний короткостроковий семінар керівних працівників та спеціалістів Головних управлінь Державної казначейської служби України за темою «Теоретичні та практичні аспекти ведення бухгалтерського обліку та складання звітності в органах Державної казначейської служби України».

Відкрила семінар кандидат економічних наук, доцент завідувач НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУСНаталія Петренко, яка привітала всіх присутніх з початком роботи семінару  та представила президію.

З вітальним словом до гостей і учасників навчального заходу звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Віктор Карпенко, який розповів присутнім про університет та побажав учасникам семінару отримати гарний результат в процесі плідної праці.

Привітала гостей і заступник міського голови м. Умань Жанна Лозінська, яка назвала роботу такого важливого семінару саме в стінах УНУС закономірністю, адже університет завжди радо йде назустріч науковцям та є стабільною базою ділового туризму, практикуючи досить давно соціальний, економічний вид даної діяльності. Змістовно розповівши про Умань, Жанна Петрівна люб’язно запросила учасників заходу відвідати всі архітектурні пам’ятки та родзинки міста.

Теплими словами налаштували учасників семінару на прогресивну і плідну працю заступник начальника управління Державної казначейської служби України - начальник відділу персоналу та державної служби Управління персоналу Олександр Романчук та начальник Головного управління Державного казначейства України у Черкаській області Сергій Никопаненко.

Налаштувавшись на робочий лад, учасники семінару заслухали програму заходу від завідувача НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Наталії Петренко та розпочали свою діяльність, з цікавістю перейшовши  до доповідей і диспутів.

Загалом семінар триватиме три дні, протягом яких працівники Державної казначейської служби України ознайомляться з особливостями провадження  фінансово-економічної, психологічної та професійної діяльності Служби.

Бажаємо учасникам семінару плідної і натхненної праці та високих результатів! Щиро віримо, що науково-практична атмосфера одного з найстаріших вищих навчальних закладів України сприятиме побудові цікавого діалогу та веденню актуальних і пізнавальних диспутів.

Прес-центр Уманського НУС