13.10.2015 5383

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

Інженерно-технологічний факультет 12 жовтня 2015 року провів захід «Містер інженерно-технологічного факультету – 2015», приурочений Дню захисника України. Цілий місяць шестеро рішучих парубків готувалися до цього довгоочікуваного жовтневого вечора. Важливу роль у конкурсі відіграли спонсори та організатори: деканат інженерно-технологічного факультету, розважально-спортивний комплекс для всієї родини «Амарант» та кафе «Foodbox».

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

На першому конкурсі «Візитка» хлопці ознайомили глядачів зі своїми захопленнями. Кожен із учасників мав змогу якнайоригінальніше представити себе перед публікою. На думку глядачів, конкурсанти впоралися із поставленим завданням блискавично.

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

Протягом концерту теплу атмосферу свята підтримували учасники творчих колективів Центру культури і виховання студентів Юлія Сапєльнікова, Зіра Яківчук та Софія Михайлова, даруючи глядачам свої пісні і танці.

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

У конкурсах «Фантазія» хлопці проявили свою творчість, а у «Веселий та кмітливий» – моделювали певні життєві ситуації.

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

В останньому конкурсі учасники презентували свої творчі захоплення у вокальному та хореографічному мистецтві.

За свої здібності кожен отримав звання:

• Кузьменко Микола (21-ім) – містер інженерно-технологічного факультету;
  • Найчук Ілля (11-ім) – містер дівочих мрій;
  • Бровар Євген (11-т) – містер артистизм;
  • Диба Олександр (21-ім) – містер креативність;
  • Іванов Богдан (11-т) – містер стиль;
  • Шведе-Сапатюк Артем (51-тм) – містер оригінальність.

Містером глядацьких симпатій став студент 21-ім групи Олександр Диба .

В Уманському НУС обирали «Містера інженерно-технологічного факультету – 2015»

Заступник декана інженерно-технологічного факультету Людмила Матенчук привітала конкурсантів і вручила заохочувальні призи, а топ- менеджер розважально-спортивного комплексу «Амарант» Оксана Овчарук подарувала кожному учаснику абонементи на боулінг і запросила решту студентів завітати до них у гості.

Яна Розуменко, голова ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету

Фото Олега Черноусько

Error