02.03.2015 5808

В добру путь, магістри!

27 лютого 2015 року Уманський національний університет садівництва проводжав у доросле життя нове покоління висококваліфікованих та досвідчених фахівців спеціальностей «Агрономія», «Селекція і генетика сільськогосподарських культур», «Плодоовочівництво і виноградарство», «Захист рослин», «Технології закритого ґрунту», «Садово-паркове господарство» та «Лісове господарство».

В добру путь, магістри!

В цей щасливий і, в той же час, сумний день свято із випускниками розділили батьки, друзі, і звичайно, викладачі, які їх підтримували і навчали протягом шести щасливих і незабутніх років. Університет пишається своїми випускниками, адже більшість із них неймовірно талановиті й цілеспрямовані: вони брали активну участь в житті університету і захищали його честь. В майбутньому випускники обов’язково стануть відомими науковцями, державними діячами, які будуть прославляти рідний університет та згадувати студентське життя.

На святі декани факультетів Сергій Щетина, Андрій Мартинюк та заступник декана факультету лісового і садово-паркового господарства Світлана Курка привітали випускників і вручили їм дипломи.

В добру путь, магістри!

Наказ про присвоєння студентам ОКР «магіст» та відрахування студентів із університету зачитав кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман Яковенко.

До привітань приєднався і проректор з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами Володимир Заморський, куратори: 61-зрм групи Ігор Крикунов), 61-спм групи Тетяна Мамчур та 61-ам групи Леся Вишневська, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Федір Парій та батько випускника 61-ам групи Володимир Тюха.

В добру путь, магістри!

Шановні, дорогі наші випускники! Вітаємо вас з цією знаменною подією та бажаємо великих трудових успіхів, сімейного добробуту і благого процвітання нашої України!

В добру путь!

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з виховної роботи