Повідомити про новину

Урочисте вручення дипломів випускникам ВСП Шевченківський коледж Уманського НУС

Завжди  залишається хвилюючим свято прощання з навчальним закладом, де минули роки становлення особистості і набуваються знання з майбутньої професії. Так, на самостійну дорогу життя вийшли випускники спеціальностей «Землевпорядкування», «Комерційна діяльність», «Експлуатація та ремонт меліоративних, будівельних машин і обладнання» ВСП Шевченківський коледж Уманського НУС.

З напутнім словом і щирими побажаннями до випускників звернулись Заморський В.В. – проректор з наукової роботи з відокремленими структурними підрозділами Уманського НУС, Задеряка Д.В. – заступник голови Звенигородської РДА, Падзіна М.П. – сільський голова с. Шевченкове, Потабенко О.А. – директор коледжу, Гоч В.С. – заступник директора з навчальної роботи, Шеремет С.А. – завідуючий  механічним відділенням та Яворська Л.А. – завідуюча відділення «землевпорядкування».

Приємно було слухати працівникам коледжу слова вдячності від випускників та їхніх батьків за благородну працю по вихованню і формуванню молодих спеціалістів для нашої Батьківщини.

Особливу подяку випускники висловили кураторам груп Смальку С.А., Ільченку В.М., Сороці Є.П., Остаповій В.О., Потабенко Т.Л. і Демченко Н.Л., які протягом чотирьох років були поряд з ними, підтримуючи їх кожної миті.

 У добру путь, шановні випускники,

Цей день – перший крок у доросле життя,

Палкий порив і юності, й надії.

Нехай щастить, вам, друзі ,у путі,

І хай здійсняться ваші добрі мрії!

Заступник директора з виховної роботи Павлова Л.О.

Переглядів - 2642

top