03.07.2013 5799

Урочисте вручення дипломів у Шевченківському коледжі Уманського НУС

Швидко промайнули студентські роки і ось вже час самостійно вирушати в життя. Саме тому з хвилюванням займали свої місця в актовій залі випускники  спеціальностей «Землевпорядкування», «Комерційна діяльність», «Експлуатація та ремонт меліоративних, будівельних машин і обладнання» ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС.

Урочисте вручення дипломів у Шевченківському коледжі Уманського НУС

Щирі побажання майбутнім спеціалістам висловили Заморський Володимир Васильович – проректор з науково–педагогічної роботи з відокремленими  структурними підрозділами, доктор сільськогосподарських наук, професор Уманського НУС, Потабенко Олександр Анастасійович –директор коледжу, Гоч Валентина Степанівна – заступник директора з навчальної роботи, Яворська Любов Анастасіївна, Сокирко Сергій Олександрович – завідуючі відділеннями.

Урочисте вручення дипломів у Шевченківському коледжі Уманського НУС

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Дипломи з відзнакою отримали Голик Д.,Тупчій В., Голега С., Смотрун А., Чередніченко С., Журба Н., Щербак І., Кучеров М., Лісовець М., Чернявська Т., Воскобойник А., Павлик С., Павлюк Т., Сологуб А.

Зі словами вдячності випускники та їх батьки звернулись до викладачів, працівників коледжу за їхню працю, а особливо зворушливо вітали кураторів груп: Щербину Н.М., Ільченка В.Д., Окіпняк Г.Й., Невмиту Л.В., Матвієнка А.М., Бондаренка В.Д.

Щастя і добра зичимо вам, діти, на вашому життєвому шляху!

Урочисте вручення дипломів у Шевченківському коледжі Уманського НУС

Заступник директора з виховної роботи Шевченківського коледжу Уманського НУС Павлова Л.О.

Error