26.08.2014 5553

УНУС навчає садівників Буковини

14 серпня корпорація «Дністер», яка координує роботу садівничих господарств Чернівецької області, за сприяння компанії «Мактешим Аган Україна» провела науково-практичний семінар за участі керівників та спеціалістів садівничих господарств Чернівецької, Хмельницької та інших областей.

Сесійну частину, що відбулася в районному Будинку культури смт. Кельменці Чернівецької області, відкрив голова корпорації «Дністер» Михайло Бабій, випускник Уманського національного університету садівництва, який висвітлив актуальні проблеми садівничих господарств у поточному сезоні.

Організатор семінару, голова корпорації «Дністер» Михайло Бабій, випускник Уманського НУС

Особливості розвитку збудників шкодочинних захворювань плодових дерев та «хвороб зберігання» висвітлив доцент кафедри мікробіології та фітоімунології Харківського національного університету Олександр Акулов.

Доцент Олександр Акулов доповів особливості розвитку збудників захворювань плодових дерев

Особливості вирощування продукції садівництва в умовах зміни клімату висвітлив завідувач кафедри плодівництва та виноградарства Уманського НУС, професор Олександр Мельник.

Професор Олександр Мельник доповідає особливості догляду за садом

Систему захисту саду презентував керівник відділу компанії «Мактешим Аган Україна» Іван Зевако, а про діяльність і перейменування компанії в «АДАМА» розповів директор по Західному регіоні Олег Шевчук.

Практичну частину семінару було проведено в саду ФГ «Кондрацький». Голова фермерського господарства Роман Кондрацький – член Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Буковини – продемонстрував техніку та обладнання для закладання і догляду за багаторічними насадженнями, розповів про особливості захисту від хвороб і шкідників у поточному сезоні та ефективність механізованого (контурного) обрізування дерев яблуні.

Голова фермерського господарства Роман Кондрацький (крайній зліва) демонструє результати контурного обрізування дерев яблуні

Учасники зібрання мали змогу придбати інформаційні матеріали з питань догляду за плодовим садом, зокрема спеціальні випуски журналу «Новини садівництва» та іншу літературу.

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва та виноградарства

(фото автора)