30.09.2014 4389

Уманський НУС відвідав грузинський гість

На базі Уманського національного університету садівництва 26 вересня  відкрився  Чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків. На відкритті були присутні представники міської влади.

Участь у відкритті Чемпіонату взяв учасник велопробігу грузин Нодар Берідзе, який завітав із мирною місією до Умані.

Уманський НУС відвідав грузинський гість

З інтерв’ю велосипедиста ми дізналися про мету його візиту на Україну: Нодар представляє програму «Жди меня»; його, як кожну цивілізовану людину, не залишили байдужим події, що відбуваються зараз в Україні, тому він пропагує кожного дня 10-ту годину оголошувати годиною миру в Україні, нагадуючи про припинення війни. Грузин розповів, що вирішив їхати у велотур з метою донести до всього світу думку про мир, об’єднати людей всього світу, щоб зупинити кровопролиття, адже жодне людське життя не варте війни.

Уманський НУС відвідав грузинський гість

Нодар закликає спортсменів, співаків, акторів боротися за мир, робити посильний внесок задля припинення війни. Він проїхав 25 областей України, у Вінниці йому подарували хороший велосипед, адже у велотур вирушив зовсім непідготовленим, та й до цього велоспортом не займався.

Також спортсменів привітав і грузинський миротворець Нодар Берідзе, побажав усім присутнім миру.

Фізична культура та спорт є запорукою здорового способу життя. Отож побажаємо нашим спортсменам отримувати перемоги у вільній Україні під мирним небом.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів