Повідомити про новину

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

18 травня офіційна делегація Уманського НУС відвідала Всеукраїнський AGROSHOW UKRAINE 2017. До обласного центру в м. Черкаси приїхали лідери агропромислових ринків та нові гравці – амбіційні стартапери. Це був один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

Захід проводився за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором заходу стало ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

Під час експо-фесту діяв фестиваль інновацій. Він проводився для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнались більше про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства мали стимул впроваджувати їх. У рамках фестивалю було зафіксовано рекорд України з кількості дронів у небі в одному місці.

Університетом були представлені  зразки розсадництва та біотехнічної лабораторії.

Учасники та гості виставки були приємно вражені масштабами даного проекту, що вперше проводиться на теренах Черкаської області.

З вітальним словом до присутніх звернувся Павло Гринько – заступник директора департаменту, начальник управління технічної політики АПК. У промові він зазначив, що  сприяння департаменту націлені на те, щоб український фермер мав змогу бути гордістю та обличчям держави.

Світлана Трофімова – керівник компанії «Партнер»,  зауважила про високотехнологічність представленої продукції, яка відкриє Україну на європейському ринку, як конкурентоспроможну державу, що прагне стати однією з перших в лавах даної промисловості, а даний захід -  дасть можливість насолодитисьучасникам та гостям не лише новинками агропромислової техніки, а й спілкуванням.

Студенти - випускники Уманського НУС з великою радістю та вдячністю підходили до ректора університету, яка завжди щира та відкрита у спілкуванні. А викладацький склад навчального закладу ще раз довів, що освіченість, помножена на накопичений роками науковий досвід, підносить кожну країну на вищий щабель розвитку.

Виставка «AGROSHOW UKRAINE 2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, що  виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, та є діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділялась новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Прес-центр Уманського НУС