19.05.2017 5065

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

18 травня офіційна делегація Уманського НУС відвідала Всеукраїнський AGROSHOW UKRAINE 2017. До обласного центру в м. Черкаси приїхали лідери агропромислових ринків та нові гравці – амбіційні стартапери. Це був один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

Захід проводився за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором заходу стало ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

Під час експо-фесту діяв фестиваль інновацій. Він проводився для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнались більше про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства мали стимул впроваджувати їх. У рамках фестивалю було зафіксовано рекорд України з кількості дронів у небі в одному місці.

Університетом були представлені  зразки розсадництва та біотехнічної лабораторії.

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

Учасники та гості виставки були приємно вражені масштабами даного проекту, що вперше проводиться на теренах Черкаської області.

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

З вітальним словом до присутніх звернувся Павло Гринько – заступник директора департаменту, начальник управління технічної політики АПК. У промові він зазначив, що  сприяння департаменту націлені на те, щоб український фермер мав змогу бути гордістю та обличчям держави.

Світлана Трофімова – керівник компанії «Партнер»,  зауважила про високотехнологічність представленої продукції, яка відкриє Україну на європейському ринку, як конкурентоспроможну державу, що прагне стати однією з перших в лавах даної промисловості, а даний захід -  дасть можливість насолодитисьучасникам та гостям не лише новинками агропромислової техніки, а й спілкуванням.

Студенти - випускники Уманського НУС з великою радістю та вдячністю підходили до ректора університету, яка завжди щира та відкрита у спілкуванні. А викладацький склад навчального закладу ще раз довів, що освіченість, помножена на накопичений роками науковий досвід, підносить кожну країну на вищий щабель розвитку.

Уманський НУС учасник Всеукраїнського AGROSHOW UKRAINE 2017

Виставка «AGROSHOW UKRAINE 2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, що  виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, та є діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділялась новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Прес-центр Уманського НУС

Error