19.11.2018 5155

Уманський НУС – учасник стипендіальної програми «Нове зернятко – 2019»

У рамках реалізації стипендіальної програми «Нове зернятко» 19 листопада ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко, з метою стимулювання обдарованої молоді до ведення наукової та дослідницької діяльності та розвитку власного потенціалу на практиці, підписала договір про співробітництво із компанією «Агропродсервіс».

Компанія «Агропродсервіс», у рамках реалізації стипендіальної програми «Нове Зернятко», проводить відкритий конкурс з добору найобдарованіших і цілеспрямованих студентів провідних аграрних закладів вищої освіти України (Вінницький національний аграрний університет, Житомирський національний агроекологічний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Львівський національний аграрний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет, Уманський національний університет садівництва, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. Ґжицького).

Уманський НУС – учасник стипендіальної програми «Нове зернятко – 2019»

Згідно договору, у конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання. Студент має право подавати на конкурс лише одну заявку на тему, яка висвітлюватиме вирішення конкретної проблематики в одному з пріоритетних напрямків стипендіальної програми «Нове Зернятко»:

• Тваринництво (свинарство, молочне та м’ясне скотарство);
  • Рослинництво;
  • Захист рослин;
  • М’ясопереробні технології;
  • Живлення ґрунтів;
  • Органічні добрива;
  • Птахівництво;
  • Садівництво та плодоовочівництво;
  • Насінництво;
  • Екологія;
  • Агрономія;
  • Харчові технології;
  • Ветеринарна медицина;
  • Землевпорядкування.

Для участі у конкурсі, студентам, що навчаються у ЗВО – партнерах Стипендіальної програми «Нове Зернятко», необхідно подати електронний пакет відповідних документів не пізніше 15 грудня 2018 р. (детальніше про умови конкурсу за посиланням http://novezernyatko.com.ua/stypendialna-programa/).

Після оцінювання робіт учасників конкурсу буде визначено 16 переможців серед усіх заявників з вище перелічених ЗВО. Компанією «Агропродсервіс» переможцям конкурсу стипендіальної програми «Нове зернятко» призначатиметься стипендія на друге півріччя 2018/2019 навчального року.

Прес-центр Уманського НУС