14.07.2015 4679

Уманський НУС – учасник Міжнародної конференції у Салоніках

Наприкінці червня 2015 року у місті Салоніки (Греція) відбулася міжнародна конференція, присвячена міфам та реаліям кризи.

Конференція стала важливим явищем у науковому житті не лише завдяки злободенній темі,  але і через символічне місце проведення – Грецію, котра якраз перебуває у вирі економічної і політичної кризи.

Важливості конференції додав і цікавий збіг місця і часу проведення конференції та драматичних подій, котрі відбувалися у Греції на момент проведення конференції.

Зацікавленість у окресленій на конференції тематиці виявили представники із понад десяти країн – Греції, США, Німеччини, Великої Британії, Італії, України, Ізраїлю, Чехії, Люксембургу та ін.

Уманський національний університет садівництва не міг залишитися осторонь такої визначної події, а тому відрядив на конференцію співробітника відділу міжнародних зв’язків та викладача кафедри фінансів і кредиту Оксану Кіфоренко, котра гідно представила нашу країну та університет на даному науковому форумі, виступивши із комп’ютерною презентацією на англомовній секції «Тематичні дослідження: досвід та наслідки кризи».

Уманський НУС – учасник Міжнародної конференції у Салоніках

Основною метою конференції було проаналізувати повідомлення та міфи про економічну кризу у Європі і особливо – у Греції та дослідити, яким чином засоби масової інформації і різноманітні політичні та соціальні дискурси представляють кризу.