29.08.2015 4585

Уманський НУС співпрацює з освітянами міста

Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна, найверховніша — Учитель. І через століття він так само заходитиме в клас і вже школярам майбутніх поколінь відкриватиме незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ. Буде нести все добре, мудре, світле й чисте.

Вже традиційним стало проведення у переддень початку нового навчального року освітянських зустрічей на базі Уманського національного університету садівництва, який впродовж багатьох років підтримує тісну співпрацю з освітянами, адже випускники шкіл є майбутніми студентами навчального закладу.

У серпневій конференції педагогічних працівників, яка відбулася  28 серпня, взяли участь делегації загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів м. Умань.

Уманський НУС співпрацює з освітянами міста

Учасники та гості конференції мали чудову нагоду помилуватися виставкою, на якій експонувалися наукові доробки вчителів, творчі роботи учнів та вихованців дошкільних закладів, численні дипломи та кубки.

Розпочалася конференція Гімном України, хвилиною мовчання її учасники вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя,  захищаючи державну територіальну цілісність в зоні АТО.

Про підсумки роботи 2014-2015 н.р. та завдання щодо розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти доповіла заступник начальника відділу освіти Оксана Мельник, яка від імені освітян міста висловила щирі слова вдячності керівництву міста за сприяння розвитку навчальних закладів.

Уманський НУС співпрацює з освітянами міста

Зі святом педагогів привітав виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій. Зокрема, Олександр Володимирович поділився теплими спогадами про свої шкільні роки, відзначивши, що педагоги Умані – еліта міста, яка стоїть на порозі новітніх реформ.  Очільник міста подякував педагогам за високий професіоналізм, підготовку навчальних закладів до нового навчального року, побажав їм цілеспрямованих пошуків і плідних знахідок та виконав приємну місію урочистого нагородження відзнаками  і грошовими нагородами кращих педагогічних працівників за вагомі здобутки на педагогічній ниві.

Уманський НУС співпрацює з освітянами міста

На завершення всі учасники конференції урочисто співали Гімн України.

У переддень професійного свята бажаємо всім освітянам успіхів, витримки, нових творчих звершень у навчальному році. Нехай усі починання будуть успішними, а з вуст вихованців лунають тільки теплі слова подяки.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів