05.06.2018 4960

Уманський НУС: робимо світ яскравішим

1 та 2 червня відбулася найяскравіша подія уманського літа – третій щорічний фестиваль фарб Holi Dance Uman 2018, що завоював популярність серед міських жителів, мешканців району та інших міст.

Уманський НУС: робимо світ яскравішим

Колектив Уманського НУС взяв активну участь у проведенні даного заходу. Дана подія була спрямована на виявлення та розвиток дитячих талантів через активний та здоровий відпочинок; виявлення та підтримку обдарованих дітей та молоді; популяризацію дитячо-юнацької творчості; зміцнення взаємодії між дітьми, батьками та старшим поколінням.

Уманський НУС: робимо світ яскравішим

Уманському НУС, як партнеру, була вручена подяка за допомогу та підтримку у проведенні щорічного фестивалю фарб Holi Dance Uman 2018.

Уманський НУС: робимо світ яскравішим

Фестиваль фарб Holi – це завжди яскраво та позитивно. Він проводиться для того, щоб розфарбувати світ навколо яскравими фарбами і емоціями, вирватися з сірих буднів і добре відпочити! Тут багато посмішок, хорошої музики та яскравих виступів танцювальних колективів з багатьох куточків України. Одного разу, побувавши в самому центрі фестивалю, хочеться повернутись сюди знову!

Інна Чернега, завідувач підготовчого відділення Уманського НУС

Error