27.03.2015 5081

Уманський НУС бере участь в озелененні

В Уманському національному університеті садівництва велику увагу приділяють благоустрою та озеленення не лише власних, але й міських та прилеглих територій.

25 березня студенти факультету лісового і садово-паркового господарства УНУС та працівники Собківського лісництва разом поповнювали колекцію лісових насаджень дубами та хвойними культурами. Перед початком висадки дерев присутні отримали консультацію та інструкції від керівників щодо підготовки саджанців до посадки, на яку глибину ґрунту їх потрібно висаджувати та як доглядати.

Уманський НУС бере участь в озелененні

З бадьорим настроєм злагоджено та натхненно працювали гуртом всі: адміністрація, викладачі, аспіранти і студенти. Загалом учасниками заходу було висаджено близько 300 саджанців модрини європейської на площі понад 2 га. Адже садити своїми руками дерево, давати йому життя – справа приємна і благородна.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання

Error