23.11.2016 4668

Уманський національний університет садівництва розширює горизонти міжнародної співпраці

Діяльність Уманського НУС у міжнародній площині спрямована на плідну співпрацю як з партнерами в Україні, так за її межами, що пов’язано з пошуком нових перспектив у царині створення можливостей для академічного та практичного росту викладачів та студентів.

Результатом успішної діяльності нашого університету, спрямованої на розбудову мережі міжнародних контактів, було підписання договору про співпрацю між Уманським національним університетом садівництва та союзом Logo e.V.

Зі сторони Logo e.V. договір підписав перший голова правління вказаного союзу др. Хартвіг Меннен. Після підписання договору, др. Меннен розповів про союз Logo e.V., його цілі та можливі напрями співпраці з Уманським НУС.

Суспільно корисний союз LOGO e.V. був заснований в січні 1995 р. з метою підтримки екологічного землеробства в Європі. Основна мета союзу ЛОГО - організація практики для молодих фахівців в аграрній сфері зі Східної Європи та Центральної Азії в екологічних господарствах Німеччини. Союз ЛОГО складається приблизно із 250 членів, основна частина яких –фермери, котрі ведуть екологічне господарство. У країнах колишнього Радянського союзу Logo e.V. співпрацює із вищими навчальними закладами, у котрих викладаються аграрні дисципліни.

Таким чином, підписання договору про співпрацю із союзом Logo e.V. стало наступним кроком у справі зміцнення позицій Уманського національного університету садівництва на міжнародній арені, зокрема – у сфері екологічного агровиробництва.

Оксана Кіфоренко, ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування